Yasal Uyarı

Websitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen bu belgede yer alan Şartlar ve Koşulları okuyun. Bu websitesini kullanmanız, Şartlar ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Telif Hakkı

® Reg. Trademark of le MakeUp Studyo Ayşegül Aş Her hakkı saklıdır.

Copyright © 2016 yılından 'ye kadar www.AysegulAs.com Her hakkı saklıdır. Bu sitedeki bütün metinlerin, görüntülerin, seslerin, yazılımların ve diğer malzemelerin her türlü telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları MakeUp Studyo Ayşegül Aş'a aitt ve ilgili hak sahibinin izniyle siteye dahil edilmiştir.

Bu siteyi inceleyebilir ve yazıcıdan çıktısını alarak, sabit disk sürücünüze indirerek ya da başka kişilere dağıtarak bazı kısımlarını çoğaltabilirsiniz, ancak bu tür çoğaltmalar kesinlikle ticari olmayan, bilgi amaçlı ve kişisel nedenlerle yapılabilir. Sitenin hiçbir bölümü çoğaltılıp ticari kazanç amacıyla satılamaz ya da dağıtılamaz; ayrıca yazılı çıktı halinde veya başka bir siteye gönderilmesi de dahil olmak üzere elektronik formatta başka herhangi bir çalışmaya, yayına veya siteye eklenemez. Başka hiç kimseye bu konuda lisans ya da hak verilmez.

Bu sitede görülen bütün materyaller MakeUp Studyo Ayşegül Aş aittir ya da bunların lisansı altında kullanılmaktadır.

İçerik

Bu sitedeki bilgiler iyi niyetle siteye eklenmiştir ve sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Belirli amaçlar için sadece bu bilgiler temel alınamaz ve bu bilgilerin doğruluğu ya da eksiksiz olması konusunda hiçbir beyanat ya da garanti verilmemiştir.

Bu web sitesi aracılığıyla MakeUp Studyo Ayşegül Aş’a iletilen bütün yorumlar, öneriler, grafikler, fikirler (ürün ve reklam fikirleri de dahil olmak üzere) ve diğer bilgiler ya da malzemeler, bu koşullar gelecekte değiştirilse ya da iptal edilse bile bu tür iletimlerle ilgili gelecekteki bütün haklar da dahil olmak üzere, münhasır mülkiyeti olacak ve böyle kalacaktır. Bu durum, bu tür iletimlerinizde her türlü mülkiyet hakkından vazgeçtiğiniz ve bunları (ya da benzer malzemeleri veya fikirleri) bugün ve gelecekte, size ya da başka bir kişiye önceden bildirimde bulunmadan, tazminat ödemeden ya da başka bir yükümlülük altına girmeden, herhangi bir ortamda kullanmaya ilişkin sınırsız hakkını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Ayrıca, MakeUp Studyo Ayşegül Aş’ın iletimlerinizi gizli tutma yükümlülüğünün olmadığı anlamına da gelir.

Uygun gördüğümüz zamanda ve önceden bildirimde bulunmaksızın bu sitede değişiklik ve düzeltme yapma hakkımız saklıdır.

Link Uyarıları

Sitenin çeşitli yerlerinde, bu sitenin belirli bir özelliğiyle bağlantılı olarak başka internet sitelerine otomatik linkler verilebilir. Bu uygulama, MakeUp Studyo Ayşegül Aş’ın ya da bağlı sitelerin söz konusu diğer sitelerle ya da sahipleriyle ilişkide olduğu anlamına gelmez.

Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiş sayılır...